Likviditet
Følg med1,37
Slik vurderes tallet
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
Org.nr. 833 763 792 · Aksjeselskap · Konkurs · 9107, KVALØYA · TROMSØ · 43.340 – Maler- og glassarbeid
MELIA MALING & OPPUSSING AS er et aksjeselskap registrert i TROMSØ siden 2024. Organisasjonsnummeret er 833 763 792, og virksomheten er registrert innen maler- og glassarbeid (næringskode 43.340). Virksomheten er registrert som konkurs. På denne siden finner du regnskapstall og nøkkeltall til og med 2024, roller og styre og øvrige offentlige registeropplysninger.
Kilde: Brønnøysundregistrene · Sist oppdatert 6. november 2026 kl. 18:18
Hurtigoversikt
Basert på siste innsendte årsregnskap (2024) og registerdata.
1,37
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
12,7 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
27 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Beregnet av oss
⚠ Registrert konkurs
Basert på status, soliditet, likviditet, lønnsomhet, utvikling og hvor ferskt regnskapet er. Bare offentlige registerdata.
Dette er en veiledende vurdering og ikke en kredittvurdering. Den erstatter ikke egen undersøkelse før avtaleinngåelse.
Proffi+
Beregner …
Veiledende modellestimat basert på offentlige regnskapstall og typiske bransjemultipler. Ikke en takst, verdivurdering eller investeringsråd.
Registerdata
Adresser
Ikke registrert
Bransje
Maler- og glassarbeid(hovednæring)
F Bygge- og anleggsvirksomhet › 43 Spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet › 43.3 Ferdiggjøring av bygninger › 43.34 Maler- og glassarbeid
Se bransjen: største selskaper og nøkkeltall →Omfatter: Innvendig og utvendig maling av bygninger. Maling av andre byggverk. Montering av glass, speil osv. Omfatter også: Maling eller lakkering av metaller på bygninger og andre byggverk. Ekskluderer: Tetting av tak grupperes under 43.41 Takarbeid. Montering av vinduer grupperes under 43.32 Snekkerarbeid. Veimerking og annen markering grupperes under 43.50 Spesialisert byggevirksomhet i forbindelse med anleggsarbeid.
Institusjonell sektorkode: Private aksjeselskaper mv. (2100)
Innvendig og utvendig maling og alle overflater og støtter uten begrensninger. Generelt snekkerarbeid og montering av vinduer og dører.
Registerstatus
Erfaringer
Henter anmeldelser …
Du må logge inn med bekreftet e-post for å skrive.
Finansiell oversikt
Regnskapsår 2024 · Beløp i NOK
Datagrunnlag
1 lagret år
1,37
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
12,7 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
27 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Kun innrapporterte beløp fra Regnskapsregisteret
Historikken fylles når nye årsregnskap blir tilgjengelige.
| Regnskapspost | 2024 | Utvikling |
|---|---|---|
| Driftsinntekter | 790 293 | Ikke nok historikk |
| Driftsresultat | 100 503 | Ikke nok historikk |
| Resultat før skatt | 100 130 | Ikke nok historikk |
| Årsresultat | 79 374 | Ikke nok historikk |
| Sum eiendeler | 283 582 | Ikke nok historikk |
| Egenkapital | 76 590 | Ikke nok historikk |
| Gjeld | 206 992 | Ikke nok historikk |
Grafisk analyse
Beløp i NOK
Andel av totalen
Eiendeler
Finansiering
Regnskapsregisterets åpne API gir bare siste innsendte årsregnskap per oppslag. Vi lagrer hvert år vi henter, slik at flerårsgrafene fylles ut etter hvert som nye år kommer til. Vi viser aldri tall vi ikke har fått fra registeret.
Regnskapsregisteret
Periode 2024-01-01 til 2024-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 790 293 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 689 790 NOK |
| Driftsresultat | 100 503 NOK |
| Sum finanskostnader | 373 NOK |
| Netto finans | −373 NOK |
| Resultat før skatt | 100 130 NOK |
| Årsresultat | 79 374 NOK |
| Sum anleggsmidler | 0 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 283 582 NOK |
| Sum eiendeler | 283 582 NOK |
| Innskutt egenkapital | 24 216 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | 52 374 NOK |
| Sum egenkapital | 76 590 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 206 992 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 206 992 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 283 582 NOK |
Kilde: Regnskapsregisteret, Brønnøysundregistrene. Tallene gjengis slik de er innsendt, og historiske år overskrives aldri av nyere innsendinger.
Beregnet av oss
| Nøkkeltall | 2024 |
|---|---|
| DriftsmarginDriftsresultat delt på sum driftsinntekter. | 12,7 % |
| ResultatgradOrdinært resultat før skatt delt på sum driftsinntekter. | 12,7 % |
| EgenkapitalandelSum egenkapital delt på sum eiendeler. | 27 % |
| LikviditetsgradSum omløpsmidler delt på sum kortsiktig gjeld. | 1,37 |
| GjeldsgradSum gjeld delt på sum egenkapital. | 2,7 |
| Avkastning på eiendelerOrdinært resultat før skatt pluss finanskostnader, delt på sum eiendeler. | 35,4 % |
| Avkastning på egenkapitalÅrsresultat delt på sum egenkapital. | 103,6 % |
Om beregningen
Nøkkeltallene er beregnet av oss (formelversjon v1) fra offentlige regnskapstall i Regnskapsregisteret. Et tall beregnes bare når alle inngangsverdier finnes og nevneren ikke er null. Tallene er ikke en kredittvurdering.
Registerdata
Kilde: Brønnøysundregistrene. Vi viser kun navn og rolle slik registeret publiserer dem – aldri fødselsdato eller privatadresse.
Struktur
Oversikt
MELIA MALING & OPPUSSING AS
KVALØYA
Registerdata
| Navn | Org.nr. | Sted | Ansatte |
|---|---|---|---|
| MELIA MALING & OPPUSSING ASMaler- og glassarbeid | 933 788 776 | KVALØYA | – |
Registerdata
Hentet fra Brønnøysundregistrenes offisielle endringslogg. Hver linje viser hva som ble endret, forrige verdi, ny verdi og når endringen skjedde.
6. november 2026 kl. 00:00
Konkurs
Før: Nei
Etter: Ja
6. november 2026 kl. 00:00
Registrert i Merverdiavgiftsregisteret
Før: Ja
Etter: Nei
21. oktober 2026 kl. 07:00
Forretningsadresse
Før: Dalvegen 15
Etter: Ikke oppgitt
Dette er ikke registrert ennå. Vi viser aldri konstruerte opplysninger.
Tjenester og produkter
Virksomheten har ikke lagt inn tjenester ennå.
Offentlige godkjenninger
Ikke i DiBKs register for sentral godkjenning.
Offentlige kontrakter
Ingen kunngjøringer funnet i TED der virksomheten er leverandør eller oppdragsgiver.
Dokumenter
Firmaattest og andre dokumenter krever egen avtale med dokumentleverandør.
Åpenhet
Firmainformasjon
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 18:18
Åpne offisiell kildeRoller
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 18:18
Åpne offisiell kildeRegnskap og nøkkeltall
Regnskapsregisteret · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 18:18
Åpne offisiell kildeSentral godkjenning
Direktoratet for byggkvalitet (DiBK) · Ingen godkjenning funnet
Sist hentet 6. november 2026 kl. 18:18
Åpne offisiell kildeNæringsstandard (SN2007)
Statistisk sentralbyrå – KLASS · Offisiell standard
Sist hentet 6. november 2026 kl. 18:18
Åpne offisiell kildeOffentlige registerdata oppdateres periodisk og kan ikke endres av virksomheten. Beregnede tall er merket «Beregnet av oss».
Meld fra om feilKilde
Offentlige registerfelter på denne siden kommer fra Enhetsregisteret og kan ikke endres av virksomheten. Egenrapportert innhold merkes separat.
Les om datakildeneSnakk med Proffi
Legg igjen kontaktinfo, så tar en rådgiver kontakt og går gjennom hvordan segmentering, bedriftsprofil og leverandørsøk kan brukes i akkurat din virksomhet.