Likviditet
Svak0,48
Slik vurderes tallet
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
Org.nr. 926 707 086 · Aksjeselskap · Under avvikling · c/o Hans Bakker, Camilla Colletts gate 16, 2003, LILLESTRØM · LILLESTRØM · 23.420 – Produksjon av sanitærutstyr av keramisk materiale
ENSA MODUL AS er et aksjeselskap registrert i LILLESTRØM siden 2020. Organisasjonsnummeret er 926 707 086, og virksomheten er registrert innen produksjon av sanitærutstyr av keramisk materiale (næringskode 23.420). Virksomheten er registrert under avvikling. På denne siden finner du regnskapstall og nøkkeltall til og med 2024, roller og styre og øvrige offentlige registeropplysninger.
Kilde: Brønnøysundregistrene · Sist oppdatert 6. november 2026 kl. 07:55
Hurtigoversikt
Basert på siste innsendte årsregnskap (2024) og registerdata.
0,48
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
–
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
−55,1 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Beregnet av oss
⚠ Under avvikling
Basert på status, soliditet, likviditet, lønnsomhet, utvikling og hvor ferskt regnskapet er. Bare offentlige registerdata.
Dette er en veiledende vurdering og ikke en kredittvurdering. Den erstatter ikke egen undersøkelse før avtaleinngåelse.
Proffi+
Beregner …
Veiledende modellestimat basert på offentlige regnskapstall og typiske bransjemultipler. Ikke en takst, verdivurdering eller investeringsråd.
Utvikling
Omsetning og resultat
OmsetningResultat
Utvikling
Soliditet og lønnsomhet (%)
SoliditetLønnsomhet
Registerdata
Adresser
Ikke registrert
Bransje
Produksjon av sanitærutstyr av keramisk materiale(hovednæring)
C Industri › 23 Produksjon av andre ikke-metalliske mineralprodukter › 23.4 Produksjon av andre porselensprodukter og keramiske produkter › 23.42 Produksjon av sanitærutstyr av keramisk materiale
Se bransjen: største selskaper og nøkkeltall →Inkluderer: Omfatter produksjon av keramiske sanitærartikler, f.eks. servanter, badekar, bideter, klosettskåler mv. og keramiske artikler Ekskluderer: Produksjon av ildfaste keramiske produkter grupperes under: 23.20 Produksjon av ildfaste produkter. Produksjon av keramiske byggevarer grupperes under: 23.3 Produksjon av byggevarer av brent leire
Institusjonell sektorkode: Private aksjeselskaper mv. (2100)
Utvikling av energi og sanitærmoduler og løsninger for bruk i hytter og andre bygninger og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Registerstatus
Erfaringer
Henter anmeldelser …
Du må logge inn med bekreftet e-post for å skrive.
Finansiell oversikt
Regnskapsår 2024 · Beløp i NOK
Datagrunnlag
3 lagrede år
0,48
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
–
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
−55,1 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Kun innrapporterte beløp fra Regnskapsregisteret
| Regnskapspost | 2024 | 2023 | 2022 | Utvikling |
|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | |
| Driftsresultat | −20 121 | −23 774 | −30 470 | |
| Resultat før skatt | −20 108 | −23 744 | −30 403 | |
| Årsresultat | −2 758 | −31 446 | −23 700 | |
| Sum eiendeler | 67 236 | 48 080 | 68 280 | |
| Egenkapital | −37 014 | −34 256 | −2 810 | |
| Gjeld | 104 250 | 82 336 | 71 091 |
Grafisk analyse
Beløp i NOK
Balanse i NOK
Regnskapsregisteret
Periode 2024-01-01 til 2024-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 0 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 20 121 NOK |
| Driftsresultat | −20 121 NOK |
| Sum finansinntekter | 13 NOK |
| Sum finanskostnader | 0 NOK |
| Netto finans | 13 NOK |
| Resultat før skatt | −20 108 NOK |
| Årsresultat | −2 758 NOK |
| Sum anleggsmidler | 17 350 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 49 885 NOK |
| Sum eiendeler | 67 236 NOK |
| Innskutt egenkapital | 24 430 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | −61 444 NOK |
| Sum egenkapital | −37 014 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 104 250 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 104 250 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 67 236 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2023-01-01 til 2023-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 0 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 23 774 NOK |
| Driftsresultat | −23 774 NOK |
| Sum finansinntekter | 30 NOK |
| Sum finanskostnader | 0 NOK |
| Netto finans | 30 NOK |
| Resultat før skatt | −23 744 NOK |
| Årsresultat | −31 446 NOK |
| Sum anleggsmidler | 0 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 48 080 NOK |
| Sum eiendeler | 48 080 NOK |
| Innskutt egenkapital | 24 430 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | −58 686 NOK |
| Sum egenkapital | −34 256 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 82 336 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 82 336 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 48 080 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2022-01-01 til 2022-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 0 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 30 470 NOK |
| Driftsresultat | −30 470 NOK |
| Sum finansinntekter | 67 NOK |
| Netto finans | 67 NOK |
| Resultat før skatt | −30 403 NOK |
| Årsresultat | −23 700 NOK |
| Sum anleggsmidler | 7 702 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 60 578 NOK |
| Sum eiendeler | 68 280 NOK |
| Innskutt egenkapital | 24 430 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | −27 240 NOK |
| Sum egenkapital | −2 810 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 71 091 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 71 091 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 68 280 NOK |
Kilde: Regnskapsregisteret, Brønnøysundregistrene. Tallene gjengis slik de er innsendt, og historiske år overskrives aldri av nyere innsendinger.
Beregnet av oss
| Nøkkeltall | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| EgenkapitalandelSum egenkapital delt på sum eiendeler. | −55,1 % | −71,2 % | −4,1 % |
| LikviditetsgradSum omløpsmidler delt på sum kortsiktig gjeld. | 0,48 | 0,58 | 0,85 |
| GjeldsgradSum gjeld delt på sum egenkapital. | −2,82 | −2,4 | −25,3 |
| Avkastning på eiendelerOrdinært resultat før skatt pluss finanskostnader, delt på sum eiendeler. | −29,9 % | −49,4 % | – |
| Avkastning på egenkapitalÅrsresultat delt på sum egenkapital. | 7,5 % | 91,8 % | 843,4 % |
Om beregningen
Nøkkeltallene er beregnet av oss (formelversjon v1) fra offentlige regnskapstall i Regnskapsregisteret. Et tall beregnes bare når alle inngangsverdier finnes og nevneren ikke er null. Tallene er ikke en kredittvurdering.
Registerdata
Kilde: Brønnøysundregistrene. Vi viser kun navn og rolle slik registeret publiserer dem – aldri fødselsdato eller privatadresse.
Struktur
Virksomheten har ingen registrerte underenheter i Enhetsregisteret.
Registerdata
Hentet fra Brønnøysundregistrenes offisielle endringslogg. Hver linje viser hva som ble endret, forrige verdi, ny verdi og når endringen skjedde.
23. oktober 2026 kl. 00:00
Under tvangsavvikling
Før: Nei
Etter: Ja
Dette er ikke registrert ennå. Vi viser aldri konstruerte opplysninger.
Tjenester og produkter
Virksomheten har ikke lagt inn tjenester ennå.
Offentlige godkjenninger
Ikke i DiBKs register for sentral godkjenning.
Offentlige kontrakter
Ingen kunngjøringer funnet i TED der virksomheten er leverandør eller oppdragsgiver.
Dokumenter
Firmaattest og andre dokumenter krever egen avtale med dokumentleverandør.
Åpenhet
Firmainformasjon
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 07:55
Åpne offisiell kildeRoller
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 07:55
Åpne offisiell kildeRegnskap og nøkkeltall
Regnskapsregisteret · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 07:55
Åpne offisiell kildeSentral godkjenning
Direktoratet for byggkvalitet (DiBK) · Ingen godkjenning funnet
Sist hentet 6. november 2026 kl. 07:55
Åpne offisiell kildeNæringsstandard (SN2007)
Statistisk sentralbyrå – KLASS · Offisiell standard
Sist hentet 6. november 2026 kl. 07:55
Åpne offisiell kildeOffentlige registerdata oppdateres periodisk og kan ikke endres av virksomheten. Beregnede tall er merket «Beregnet av oss».
Meld fra om feilKilde
Offentlige registerfelter på denne siden kommer fra Enhetsregisteret og kan ikke endres av virksomheten. Egenrapportert innhold merkes separat.
Les om datakildeneSnakk med Proffi
Legg igjen kontaktinfo, så tar en rådgiver kontakt og går gjennom hvordan segmentering, bedriftsprofil og leverandørsøk kan brukes i akkurat din virksomhet.