Likviditet
Sterk4,13
Slik vurderes tallet
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
Org.nr. 928 098 753 · Aksjeselskap · Konkurs · 3790, HELLE · KRAGERØ · 32.990 – Annen industriproduksjon ikke nevnt annet sted
ADVAC AS er et aksjeselskap registrert i KRAGERØ siden 2021. Organisasjonsnummeret er 928 098 753, og virksomheten er registrert innen annen industriproduksjon ikke nevnt annet sted (næringskode 32.990). Virksomheten er registrert som konkurs. På denne siden finner du regnskapstall og nøkkeltall til og med 2025, roller og styre og øvrige offentlige registeropplysninger.
Kilde: Brønnøysundregistrene · Sist oppdatert 7. november 2026 kl. 02:23
Hurtigoversikt
Basert på siste innsendte årsregnskap (2025) og registerdata.
4,13
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
−25 123,6 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
−56,8 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Beregnet av oss
⚠ Registrert konkurs
Basert på status, soliditet, likviditet, lønnsomhet, utvikling og hvor ferskt regnskapet er. Bare offentlige registerdata.
Dette er en veiledende vurdering og ikke en kredittvurdering. Den erstatter ikke egen undersøkelse før avtaleinngåelse.
Proffi+
Beregner …
Veiledende modellestimat basert på offentlige regnskapstall og typiske bransjemultipler. Ikke en takst, verdivurdering eller investeringsråd.
Utvikling
Omsetning og resultat
OmsetningResultat
Utvikling
Soliditet og lønnsomhet (%)
SoliditetLønnsomhet
Registerdata
Adresser
Ikke registrert
Bransje
Annen industriproduksjon ikke nevnt annet sted(hovednæring)
C Industri › 32 Annen industriproduksjon › 32.9 Industriproduksjon ikke nevnt annet sted › 32.99 Annen industriproduksjon ikke nevnt annet sted
Se bransjen: største selskaper og nøkkeltall →Inkluderer: Omfatter produksjon av sikkerhetsutstyr, brannsikkert sikkerhets- og verneutstyr, støttesikkerhetsseler og andre seler til bruk i arbeid, redningsvester, hjelmer og annet personlig sikkerhetsutstyr (f.eks. sportshjelmer, vernedrakter til brannslokkingsarbeid, sikkerhetshodeplagg av metall og annet personlig sikkerhetsutstyr av metall, ørepropper, gassmasker), alle typer penner og blyanter uansett om de er mekaniske eller ikke, bly til blyanter, dato-, forseglings- og nummereringsstempler, håndbetjente innretninger til trykking eller preging av etiketter, trykkerisett for hånd, bearbeidede fargebånd til skrivemaskiner og stempelputer, globuser, paraplyer, parasoller, spaserstokker, knapper, trykknapper, trykklåser og glidelåser, sigarettennere, piper, kammer, hårspenner, flakonger, termosflasker, og andre vakuumbeholdere til personlig bruk eller husholdningsbruk, parykker, falske barter og øyebryn, stearinlys, vokslys o.l., kunstige blomster, frukt og bladverk, festartikler, håndsikter, mannekengdukker, likkister mv., blomsterkurver, buketter, kranser o.l. og utstopping av dyr Ekskluderer: Produksjon av veker til sigarettenner grupperes under: 13.99 Produksjon av tekstiler ikke nevnt annet sted. Produksjon av arbeidstøy og uniformer (f.eks. laboratoriekitler, arbeidsoveraller o.l.) grupperes under: 14.12 Produksjon av arbeidstøy. Produksjon av festartikler av papir grupperes under: 17.29 Produksjon av varer av papir og papp ellers
Institusjonell sektorkode: Private aksjeselskaper mv. (2100)
Produksjon, salg, import og distribusjon av egne eller lisensierte produkter, eiendom, samt deltakelse i andre selskaper og annet som naturlig faller sammen med dette.
Registerstatus
Erfaringer
Henter anmeldelser …
Du må logge inn med bekreftet e-post for å skrive.
Finansiell oversikt
Regnskapsår 2025 · Beløp i NOK
Datagrunnlag
3 lagrede år
4,13
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
−25 123,6 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
−56,8 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Kun innrapporterte beløp fra Regnskapsregisteret
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 | Utvikling |
|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 369 | 0 | 90 500 | |
| Driftsresultat | −92 706 | −800 011 | −943 102 | |
| Resultat før skatt | −216 516 | −803 705 | −944 190 | |
| Årsresultat | −168 882 | −626 890 | −468 592 | |
| Sum eiendeler | 1 861 540 | 2 011 762 | 2 603 928 | |
| Egenkapital | −1 056 967 | −888 086 | −261 195 | |
| Gjeld | 2 918 507 | 2 899 848 | 2 865 123 |
Grafisk analyse
Beløp i NOK
Beregnet av oss, i prosent
Balanse i NOK
Regnskapsregisteret
Periode 2025-01-01 til 2025-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 369 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 93 075 NOK |
| Driftsresultat | −92 706 NOK |
| Sum finansinntekter | 233 NOK |
| Sum finanskostnader | 124 042 NOK |
| Netto finans | −123 809 NOK |
| Resultat før skatt | −216 516 NOK |
| Årsresultat | −168 882 NOK |
| Sum anleggsmidler | 1 011 057 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 850 483 NOK |
| Sum eiendeler | 1 861 540 NOK |
| Innskutt egenkapital | 1 530 014 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | −2 586 982 NOK |
| Sum egenkapital | −1 056 967 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 206 007 NOK |
| Langsiktig gjeld | 2 712 500 NOK |
| Sum gjeld | 2 918 507 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 861 540 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2024-01-01 til 2024-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 0 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 800 011 NOK |
| Driftsresultat | −800 011 NOK |
| Sum finansinntekter | 375 NOK |
| Sum finanskostnader | 4 069 NOK |
| Netto finans | −3 694 NOK |
| Resultat før skatt | −803 705 NOK |
| Årsresultat | −626 890 NOK |
| Sum anleggsmidler | 1 140 923 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 870 839 NOK |
| Sum eiendeler | 2 011 762 NOK |
| Innskutt egenkapital | 1 530 014 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | −2 418 100 NOK |
| Sum egenkapital | −888 086 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 187 348 NOK |
| Langsiktig gjeld | 2 712 500 NOK |
| Sum gjeld | 2 899 848 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 011 762 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2023-01-01 til 2023-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 90 500 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 1 033 602 NOK |
| Driftsresultat | −943 102 NOK |
| Sum finansinntekter | 2 940 NOK |
| Sum finanskostnader | 4 028 NOK |
| Netto finans | −1 088 NOK |
| Resultat før skatt | −944 190 NOK |
| Årsresultat | −468 592 NOK |
| Sum anleggsmidler | 1 721 608 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 882 320 NOK |
| Sum eiendeler | 2 603 928 NOK |
| Innskutt egenkapital | 1 530 014 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | −1 791 210 NOK |
| Sum egenkapital | −261 195 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 162 623 NOK |
| Langsiktig gjeld | 2 702 500 NOK |
| Sum gjeld | 2 865 123 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 603 928 NOK |
Kilde: Regnskapsregisteret, Brønnøysundregistrene. Tallene gjengis slik de er innsendt, og historiske år overskrives aldri av nyere innsendinger.
Beregnet av oss
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| OmsetningsvekstEndring i sum driftsinntekter fra forrige regnskapsår. | – | −100 % | – |
| DriftsmarginDriftsresultat delt på sum driftsinntekter. | −25 123,6 % | – | −1 042,1 % |
| ResultatgradOrdinært resultat før skatt delt på sum driftsinntekter. | −58 676,4 % | – | −1 043,3 % |
| EgenkapitalandelSum egenkapital delt på sum eiendeler. | −56,8 % | −44,1 % | −10 % |
| LikviditetsgradSum omløpsmidler delt på sum kortsiktig gjeld. | 4,13 | 4,65 | 5,43 |
| GjeldsgradSum gjeld delt på sum egenkapital. | −2,76 | −3,27 | −10,97 |
| Avkastning på eiendelerOrdinært resultat før skatt pluss finanskostnader, delt på sum eiendeler. | −5 % | −39,7 % | −36,1 % |
| Avkastning på egenkapitalÅrsresultat delt på sum egenkapital. | 16 % | 70,6 % | 179,4 % |
Om beregningen
Nøkkeltallene er beregnet av oss (formelversjon v1) fra offentlige regnskapstall i Regnskapsregisteret. Et tall beregnes bare når alle inngangsverdier finnes og nevneren ikke er null. Tallene er ikke en kredittvurdering.
Registerdata
Kilde: Brønnøysundregistrene. Vi viser kun navn og rolle slik registeret publiserer dem – aldri fødselsdato eller privatadresse.
Struktur
Virksomheten har ingen registrerte underenheter i Enhetsregisteret.
Registerdata
Hentet fra Brønnøysundregistrenes offisielle endringslogg. Hver linje viser hva som ble endret, forrige verdi, ny verdi og når endringen skjedde.
14. oktober 2026 kl. 00:00
Registrert i Merverdiavgiftsregisteret
Før: Ja
Etter: Nei
13. oktober 2026 kl. 10:15
Forretningsadresse
Før: Helleveien 284
Etter: Ikke oppgitt
13. oktober 2026 kl. 10:15
Konkurs
Før: Nei
Etter: Ja
Dette er ikke registrert ennå. Vi viser aldri konstruerte opplysninger.
Tjenester og produkter
Virksomheten har ikke lagt inn tjenester ennå.
Offentlige godkjenninger
Ikke i DiBKs register for sentral godkjenning.
Offentlige kontrakter
Ingen kunngjøringer funnet i TED der virksomheten er leverandør eller oppdragsgiver.
Dokumenter
Firmaattest og andre dokumenter krever egen avtale med dokumentleverandør.
Åpenhet
Firmainformasjon
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 7. november 2026 kl. 02:23
Åpne offisiell kildeRoller
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 7. november 2026 kl. 02:23
Åpne offisiell kildeRegnskap og nøkkeltall
Regnskapsregisteret · Offentlig register
Sist hentet 7. november 2026 kl. 02:23
Åpne offisiell kildeSentral godkjenning
Direktoratet for byggkvalitet (DiBK) · Ingen godkjenning funnet
Sist hentet 7. november 2026 kl. 02:23
Åpne offisiell kildeNæringsstandard (SN2007)
Statistisk sentralbyrå – KLASS · Offisiell standard
Sist hentet 7. november 2026 kl. 02:23
Åpne offisiell kildeOffentlige registerdata oppdateres periodisk og kan ikke endres av virksomheten. Beregnede tall er merket «Beregnet av oss».
Meld fra om feilKilde
Offentlige registerfelter på denne siden kommer fra Enhetsregisteret og kan ikke endres av virksomheten. Egenrapportert innhold merkes separat.
Les om datakildeneSnakk med Proffi
Legg igjen kontaktinfo, så tar en rådgiver kontakt og går gjennom hvordan segmentering, bedriftsprofil og leverandørsøk kan brukes i akkurat din virksomhet.