Likviditet
Sterk1,79
Slik vurderes tallet
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
Org.nr. 934 058 453 · Aksjeselskap · Konkurs · Caroline Øverlands vei 32B, 1356, BEKKESTUA · BÆRUM · 90.120 – Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst
MM LIVE ART AS er et aksjeselskap registrert i BÆRUM siden 2024. Organisasjonsnummeret er 934 058 453, og virksomheten er registrert innen skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst (næringskode 90.120). Virksomheten er registrert som konkurs. På denne siden finner du regnskapstall og nøkkeltall til og med 2025, roller og styre og øvrige offentlige registeropplysninger.
Kilde: Brønnøysundregistrene · Sist oppdatert 7. november 2026 kl. 12:26
Hurtigoversikt
Basert på siste innsendte årsregnskap (2025) og registerdata.
1,79
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
7,3 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
44,2 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Beregnet av oss
⚠ Registrert konkurs
Basert på status, soliditet, likviditet, lønnsomhet, utvikling og hvor ferskt regnskapet er. Bare offentlige registerdata.
Dette er en veiledende vurdering og ikke en kredittvurdering. Den erstatter ikke egen undersøkelse før avtaleinngåelse.
Proffi+
Beregner …
Veiledende modellestimat basert på offentlige regnskapstall og typiske bransjemultipler. Ikke en takst, verdivurdering eller investeringsråd.
Utvikling
Omsetning og resultat
OmsetningResultat
Utvikling
Soliditet og lønnsomhet (%)
SoliditetLønnsomhet
Registerdata
Adresser
Ikke registrert
Bransje
Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst(hovednæring)
R Kulturell virksomhet, underholdning og fritidsaktiviteter › 90 Kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet › 90.1 Kunstnerisk virksomhet › 90.12 Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst
Se bransjen: største selskaper og nøkkeltall →Omfatter: Skaping og produksjon av visuelle kunstverk. Aktiviteter utøvet av uavhengig kunstnere, f.eks. skulptører, malere, tegneserieskapere, kalligrafer, gravører, grafikere mv. Digitale former for visuell kunstproduksjon. Utforming av kunst med lysinstallasjoner. Ekskluderer: Produksjon av statuer, annet enn kunstneriske originaler, grupperes under 23.70 Hogging og bearbeiding av monument- og bygningsstein. Film- og videoproduksjon grupperes under 59.11 Produksjon av film, video og fjernsynsprogrammer, 59.12 Etterarbeid knyttet til produksjon av film, video og fjernsynsprogrammer. Drift av kinoer grupperes under 59.14 Filmfremvisning. Fotografvirksomhet grupperes under 74.20 Fotografvirksomhet. Impresariovirksomhet og lignende aktiviteter som utføres av kunstagenter eller byråer grupperes under 74.99 All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted. Rollebesetning grupperes under 78.10 Rekruttering og formidling av arbeidskraft. Formidlingstjenester tilknyttet billetter til teater, sportsarrangement og andre fornøyelses- eller underholdningsarrangement grupperes under 82.40 Formidlingstjenester tilknyttet forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnt annet sted. Koreografiaktiviteter grupperes under 90.13 Annen kunstnerisk virksomhet. Utforming og presentasjon av lys- og lydforestillinger grupperes under 93.29 Fornøyelses- og fritidsaktiviteter ikke nevnt annet sted.
Institusjonell sektorkode: Private aksjeselskaper mv. (2100)
Live-maling, team building og kunstverk.
Registerstatus
Erfaringer
Henter anmeldelser …
Du må logge inn med bekreftet e-post for å skrive.
Finansiell oversikt
Regnskapsår 2025 · Beløp i NOK
Datagrunnlag
2 lagrede år
1,79
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
7,3 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
44,2 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Kun innrapporterte beløp fra Regnskapsregisteret
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | Utvikling |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 665 150 | 182 176 | |
| Driftsresultat | 48 839 | 1 364 | |
| Resultat før skatt | 48 954 | 1 437 | |
| Årsresultat | 34 307 | 1 437 | |
| Sum eiendeler | 135 543 | 43 273 | |
| Egenkapital | 59 960 | 25 653 | |
| Gjeld | 75 583 | 17 620 |
Grafisk analyse
Beløp i NOK
Beregnet av oss, i prosent
Balanse i NOK
Regnskapsregisteret
Periode 2025-01-01 til 2025-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 665 150 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 616 311 NOK |
| Driftsresultat | 48 839 NOK |
| Sum finansinntekter | 600 NOK |
| Sum finanskostnader | 485 NOK |
| Netto finans | 115 NOK |
| Resultat før skatt | 48 954 NOK |
| Årsresultat | 34 307 NOK |
| Sum anleggsmidler | 0 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 135 543 NOK |
| Sum eiendeler | 135 543 NOK |
| Innskutt egenkapital | 30 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | 29 960 NOK |
| Sum egenkapital | 59 960 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 75 583 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 75 583 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 135 543 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2024-08-14 til 2024-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 182 176 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 180 812 NOK |
| Driftsresultat | 1 364 NOK |
| Sum finansinntekter | 73 NOK |
| Sum finanskostnader | 0 NOK |
| Netto finans | 73 NOK |
| Resultat før skatt | 1 437 NOK |
| Årsresultat | 1 437 NOK |
| Sum anleggsmidler | 0 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 43 273 NOK |
| Sum eiendeler | 43 273 NOK |
| Innskutt egenkapital | 24 216 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | 1 437 NOK |
| Sum egenkapital | 25 653 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 17 620 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 17 620 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 43 273 NOK |
Kilde: Regnskapsregisteret, Brønnøysundregistrene. Tallene gjengis slik de er innsendt, og historiske år overskrives aldri av nyere innsendinger.
Beregnet av oss
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| OmsetningsvekstEndring i sum driftsinntekter fra forrige regnskapsår. | 265,1 % | – |
| DriftsmarginDriftsresultat delt på sum driftsinntekter. | 7,3 % | 0,7 % |
| ResultatgradOrdinært resultat før skatt delt på sum driftsinntekter. | 7,4 % | 0,8 % |
| EgenkapitalandelSum egenkapital delt på sum eiendeler. | 44,2 % | 59,3 % |
| LikviditetsgradSum omløpsmidler delt på sum kortsiktig gjeld. | 1,79 | 2,46 |
| GjeldsgradSum gjeld delt på sum egenkapital. | 1,26 | 0,69 |
| Avkastning på eiendelerOrdinært resultat før skatt pluss finanskostnader, delt på sum eiendeler. | 36,5 % | 3,3 % |
| Avkastning på egenkapitalÅrsresultat delt på sum egenkapital. | 57,2 % | 5,6 % |
Om beregningen
Nøkkeltallene er beregnet av oss (formelversjon v1) fra offentlige regnskapstall i Regnskapsregisteret. Et tall beregnes bare når alle inngangsverdier finnes og nevneren ikke er null. Tallene er ikke en kredittvurdering.
Registerdata
Kilde: Brønnøysundregistrene. Vi viser kun navn og rolle slik registeret publiserer dem – aldri fødselsdato eller privatadresse.
Struktur
Oversikt
MM LIVE ART AS
BEKKESTUA
Registerdata
| Navn | Org.nr. | Sted | Ansatte |
|---|---|---|---|
| MM LIVE ART ASSkapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst | 934 093 992 | BEKKESTUA | – |
Registerdata
Hentet fra Brønnøysundregistrenes offisielle endringslogg. Hver linje viser hva som ble endret, forrige verdi, ny verdi og når endringen skjedde.
6. november 2026 kl. 00:00
Konkurs
Før: Nei
Etter: Ja
6. november 2026 kl. 00:00
Registrert i Merverdiavgiftsregisteret
Før: Ja
Etter: Nei
Dette er ikke registrert ennå. Vi viser aldri konstruerte opplysninger.
Tjenester og produkter
Virksomheten har ikke lagt inn tjenester ennå.
Offentlige godkjenninger
Ikke i DiBKs register for sentral godkjenning.
Offentlige kontrakter
Ingen kunngjøringer funnet i TED der virksomheten er leverandør eller oppdragsgiver.
Dokumenter
Firmaattest og andre dokumenter krever egen avtale med dokumentleverandør.
Åpenhet
Firmainformasjon
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 7. november 2026 kl. 12:26
Åpne offisiell kildeRoller
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 7. november 2026 kl. 12:26
Åpne offisiell kildeRegnskap og nøkkeltall
Regnskapsregisteret · Offentlig register
Sist hentet 7. november 2026 kl. 12:26
Åpne offisiell kildeAdresse (verifisert)
Kartverket – Geonorge adresse-API · Offentlig register
Sist hentet 7. november 2026 kl. 12:26
Åpne offisiell kildeSentral godkjenning
Direktoratet for byggkvalitet (DiBK) · Ingen godkjenning funnet
Sist hentet 7. november 2026 kl. 12:26
Åpne offisiell kildeNæringsstandard (SN2007)
Statistisk sentralbyrå – KLASS · Offisiell standard
Sist hentet 7. november 2026 kl. 12:26
Åpne offisiell kildeOffentlige registerdata oppdateres periodisk og kan ikke endres av virksomheten. Beregnede tall er merket «Beregnet av oss».
Meld fra om feilKilde
Offentlige registerfelter på denne siden kommer fra Enhetsregisteret og kan ikke endres av virksomheten. Egenrapportert innhold merkes separat.
Les om datakildeneSnakk med Proffi
Legg igjen kontaktinfo, så tar en rådgiver kontakt og går gjennom hvordan segmentering, bedriftsprofil og leverandørsøk kan brukes i akkurat din virksomhet.