Likviditet
Følg med1,44
Slik vurderes tallet
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
Org.nr. 988 623 512 · Aksjeselskap · Aktiv · Hinnasvingene 50, 4020, STAVANGER · STAVANGER · 69.201 – Revisjon
REVISJON 1 AS er et aksjeselskap registrert i STAVANGER siden 2005. Organisasjonsnummeret er 988 623 512, og virksomheten er registrert innen revisjon (næringskode 69.201). Virksomheten er registrert som aktiv i Enhetsregisteret. På denne siden finner du regnskapstall og nøkkeltall til og med 2025, roller og styre og øvrige offentlige registeropplysninger.
Kilde: Brønnøysundregistrene · Sist oppdatert 6. november 2026 kl. 19:50
Hurtigoversikt
Basert på siste innsendte årsregnskap (2025) og registerdata.
1,44
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
48,6 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
44,9 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Beregnet av oss
Basert på status, soliditet, likviditet, lønnsomhet, utvikling og hvor ferskt regnskapet er. Bare offentlige registerdata.
Dette er en veiledende vurdering og ikke en kredittvurdering. Den erstatter ikke egen undersøkelse før avtaleinngåelse.
Proffi+
Beregner …
Veiledende modellestimat basert på offentlige regnskapstall og typiske bransjemultipler. Ikke en takst, verdivurdering eller investeringsråd.
Utvikling
Omsetning og resultat
OmsetningResultat
Utvikling
Soliditet og lønnsomhet (%)
SoliditetLønnsomhet
Registerdata
Adresser
Bransje
Revisjon(hovednæring)
M Eiendomsvirksomhet › 69 Juridisk og regnskapsmessig tjenesteyting › 69.2 Regnskap, revisjon og skatterådgivning › 69.20 Regnskap, revisjon og skatterådgivning
Se bransjen: største selskaper og nøkkeltall →Omfatter: Klargjøring eller revisjon av årsregnskaper. Revisjon av regnskaper og bekreftelse i form av revisjonspåtegning.
Institusjonell sektorkode: Private aksjeselskaper mv. (2100)
Revisjon, regnskapsføring og rådgivning og alt som hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet. I tillegg skal selskapet kunne investere i andre aksjer samt eiendom.
Registerstatus
Erfaringer
Henter anmeldelser …
Du må logge inn med bekreftet e-post for å skrive.
Finansiell oversikt
Regnskapsår 2025 · Beløp i NOK
Datagrunnlag
3 lagrede år
1,44
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
48,6 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
44,9 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Kun innrapporterte beløp fra Regnskapsregisteret
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 | Utvikling |
|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 5 459 522 | 5 627 186 | 5 573 803 | |
| Driftsresultat | 2 655 431 | 2 821 435 | 2 590 559 | |
| Resultat før skatt | 2 672 560 | 2 834 657 | 2 611 731 | |
| Årsresultat | 2 084 410 | 2 211 034 | 2 037 150 | |
| Sum eiendeler | 4 867 227 | 4 394 107 | 3 707 297 | |
| Egenkapital | 2 187 168 | 2 312 758 | 2 137 724 | |
| Gjeld | 2 680 059 | 2 081 349 | 1 569 573 |
Grafisk analyse
Beløp i NOK
Beregnet av oss, i prosent
Balanse i NOK
Regnskapsregisteret
Periode 2025-01-01 til 2025-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap.
| Sum driftsinntekter | 5 459 522 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 2 804 090 NOK |
| Driftsresultat | 2 655 431 NOK |
| Sum finansinntekter | 41 312 NOK |
| Sum finanskostnader | 24 183 NOK |
| Netto finans | 17 129 NOK |
| Resultat før skatt | 2 672 560 NOK |
| Årsresultat | 2 084 410 NOK |
| Sum anleggsmidler | 999 218 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 3 868 009 NOK |
| Sum eiendeler | 4 867 227 NOK |
| Innskutt egenkapital | 100 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | 2 087 168 NOK |
| Sum egenkapital | 2 187 168 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 2 680 059 NOK |
| Sum gjeld | 2 680 059 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 4 867 227 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2024-01-01 til 2024-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap.
| Sum driftsinntekter | 5 627 186 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 2 805 751 NOK |
| Driftsresultat | 2 821 435 NOK |
| Sum finansinntekter | 31 051 NOK |
| Sum finanskostnader | 17 829 NOK |
| Netto finans | 13 222 NOK |
| Resultat før skatt | 2 834 657 NOK |
| Årsresultat | 2 211 034 NOK |
| Sum anleggsmidler | 1 020 781 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 3 373 326 NOK |
| Sum eiendeler | 4 394 107 NOK |
| Innskutt egenkapital | 100 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | 2 212 758 NOK |
| Sum egenkapital | 2 312 758 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 2 081 349 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 2 081 349 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 4 394 107 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2023-01-01 til 2023-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap.
| Sum driftsinntekter | 5 573 803 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 2 983 244 NOK |
| Driftsresultat | 2 590 559 NOK |
| Sum finansinntekter | 37 591 NOK |
| Sum finanskostnader | 16 420 NOK |
| Netto finans | 21 171 NOK |
| Resultat før skatt | 2 611 731 NOK |
| Årsresultat | 2 037 150 NOK |
| Sum anleggsmidler | 1 022 172 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 2 685 125 NOK |
| Sum eiendeler | 3 707 297 NOK |
| Innskutt egenkapital | 100 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | 2 037 724 NOK |
| Sum egenkapital | 2 137 724 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 1 569 573 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 1 569 573 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 3 707 297 NOK |
Kilde: Regnskapsregisteret, Brønnøysundregistrene. Tallene gjengis slik de er innsendt, og historiske år overskrives aldri av nyere innsendinger.
Beregnet av oss
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| OmsetningsvekstEndring i sum driftsinntekter fra forrige regnskapsår. | −3 % | 1 % | – |
| DriftsmarginDriftsresultat delt på sum driftsinntekter. | 48,6 % | 50,1 % | 46,5 % |
| ResultatgradOrdinært resultat før skatt delt på sum driftsinntekter. | 49 % | 50,4 % | 46,9 % |
| EgenkapitalandelSum egenkapital delt på sum eiendeler. | 44,9 % | 52,6 % | 57,7 % |
| LikviditetsgradSum omløpsmidler delt på sum kortsiktig gjeld. | 1,44 | 1,62 | 1,71 |
| GjeldsgradSum gjeld delt på sum egenkapital. | 1,23 | 0,9 | 0,73 |
| Avkastning på eiendelerOrdinært resultat før skatt pluss finanskostnader, delt på sum eiendeler. | 55,4 % | 64,9 % | 70,9 % |
| Avkastning på egenkapitalÅrsresultat delt på sum egenkapital. | 95,3 % | 95,6 % | 95,3 % |
Om beregningen
Nøkkeltallene er beregnet av oss (formelversjon v1) fra offentlige regnskapstall i Regnskapsregisteret. Et tall beregnes bare når alle inngangsverdier finnes og nevneren ikke er null. Tallene er ikke en kredittvurdering.
Registerdata
Kilde: Brønnøysundregistrene. Vi viser kun navn og rolle slik registeret publiserer dem – aldri fødselsdato eller privatadresse.
Struktur
Oversikt
REVISJON 1 AS
STAVANGER
Registerdata
| Navn | Org.nr. | Sted | Ansatte |
|---|---|---|---|
| REVISJON 1 ASRevisjon | 988 629 472 | STAVANGER | – |
Dette er ikke registrert ennå. Vi viser aldri konstruerte opplysninger.
Tjenester og produkter
Virksomheten har ikke lagt inn tjenester ennå.
Offentlige godkjenninger
Ikke i DiBKs register for sentral godkjenning.
Offentlige kontrakter
Ingen kunngjøringer funnet i TED der virksomheten er leverandør eller oppdragsgiver.
Registrerte endringer
Vi viser endringer fra Brønnøysundregistrenes endringslogg fra neste registrerte endring.
Dokumenter
Firmaattest og andre dokumenter krever egen avtale med dokumentleverandør.
Åpenhet
Firmainformasjon
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 19:50
Åpne offisiell kildeRoller
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 19:50
Åpne offisiell kildeRegnskap og nøkkeltall
Regnskapsregisteret · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 19:50
Åpne offisiell kildeAdresse (verifisert)
Kartverket – Geonorge adresse-API · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 19:50
Åpne offisiell kildeSentral godkjenning
Direktoratet for byggkvalitet (DiBK) · Ingen godkjenning funnet
Sist hentet 6. november 2026 kl. 19:50
Åpne offisiell kildeNæringsstandard (SN2007)
Statistisk sentralbyrå – KLASS · Offisiell standard
Sist hentet 6. november 2026 kl. 19:50
Åpne offisiell kildeOffentlige registerdata oppdateres periodisk og kan ikke endres av virksomheten. Beregnede tall er merket «Beregnet av oss».
Meld fra om feilKilde
Offentlige registerfelter på denne siden kommer fra Enhetsregisteret og kan ikke endres av virksomheten. Egenrapportert innhold merkes separat.
Les om datakildeneSnakk med Proffi
Legg igjen kontaktinfo, så tar en rådgiver kontakt og går gjennom hvordan segmentering, bedriftsprofil og leverandørsøk kan brukes i akkurat din virksomhet.