Likviditet
Sterk4,14
Slik vurderes tallet
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
Org.nr. 936 892 078 · Aksjeselskap · Aktiv · Auglendsveien 14, 4019, STAVANGER · STAVANGER · 78.100 – Rekruttering og formidling av arbeidskraft
ELEVATE MEDIA AS er et aksjeselskap registrert i STAVANGER siden 2025. Organisasjonsnummeret er 936 892 078, og virksomheten er registrert innen rekruttering og formidling av arbeidskraft (næringskode 78.100). Virksomheten er registrert som aktiv i Enhetsregisteret. På denne siden finner du regnskapstall og nøkkeltall til og med 2025, roller og styre og øvrige offentlige registeropplysninger.
Kilde: Brønnøysundregistrene · Sist oppdatert 5. november 2026 kl. 17:54
Hurtigoversikt
Basert på siste innsendte årsregnskap (2025) og registerdata.
4,14
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
–
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
77,1 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Beregnet av oss
Basert på status, soliditet, likviditet, lønnsomhet, utvikling og hvor ferskt regnskapet er. Bare offentlige registerdata.
Dette er en veiledende vurdering og ikke en kredittvurdering. Den erstatter ikke egen undersøkelse før avtaleinngåelse.
Proffi+
Beregner …
Veiledende modellestimat basert på offentlige regnskapstall og typiske bransjemultipler. Ikke en takst, verdivurdering eller investeringsråd.
Registerdata
Adresser
Ikke registrert
Bransje
Rekruttering og formidling av arbeidskraft(hovednæring)
N Faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting › 78 Arbeidskrafttjenester › 78.1 Rekruttering og formidling av arbeidskraft › 78.10 Rekruttering og formidling av arbeidskraft
Se bransjen: største selskaper og nøkkeltall →Inkluderer: Omfatter listeføring av ledige stillinger og henvisning eller medvirkning ved tilsetting av søkere og der de henviste eller ansatte personene ikke er arbeidsformidlingskontorets ansatte. Omfatter rekruttering, utvelging og medvirkning ved tilsetting, herunder medvirkning ved tilsetting eller rekruttering av overordnet personale, rollebesetningskontorer og -byråer mv., virksomheter som driver med rollebesetning av skuespillere og online-arbeidsformidlingskontorer Ekskluderer: Virksomhet som utøves av managere for skuespillere og andre kunstnere grupperes under: 74.903 Impresariovirksomhet
Institusjonell sektorkode: Private aksjeselskaper mv. (2100)
Rekruttering, bemanning og utleie av arbeidskraft, samt alle former for investeringer, herunder aksjer, eiendommer, løsøre etc, og alt som herved står i forbindelse, herunder deltakelse i andre selskaper med samme eller lignende formål.
Registerstatus
Erfaringer
Henter anmeldelser …
Du må logge inn med bekreftet e-post for å skrive.
Finansiell oversikt
Regnskapsår 2025 · Beløp i NOK
Datagrunnlag
1 lagret år
4,14
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
–
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
77,1 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Kun innrapporterte beløp fra Regnskapsregisteret
Historikken fylles når nye årsregnskap blir tilgjengelige.
| Regnskapspost | 2025 | Utvikling |
|---|---|---|
| Driftsinntekter | – | Ikke nok historikk |
| Driftsresultat | −7 250 | Ikke nok historikk |
| Resultat før skatt | −7 250 | Ikke nok historikk |
| Årsresultat | −5 655 | Ikke nok historikk |
| Sum eiendeler | 31 595 | Ikke nok historikk |
| Egenkapital | 24 345 | Ikke nok historikk |
| Gjeld | 7 250 | Ikke nok historikk |
Grafisk analyse
Beløp i NOK
Andel av totalen
Eiendeler
Finansiering
Regnskapsregisterets åpne API gir bare siste innsendte årsregnskap per oppslag. Vi lagrer hvert år vi henter, slik at flerårsgrafene fylles ut etter hvert som nye år kommer til. Vi viser aldri tall vi ikke har fått fra registeret.
Regnskapsregisteret
Periode 2025-01-01 til 2025-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftskostnader | 7 250 NOK |
|---|---|
| Driftsresultat | −7 250 NOK |
| Resultat før skatt | −7 250 NOK |
| Årsresultat | −5 655 NOK |
| Sum anleggsmidler | 1 595 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 30 000 NOK |
| Sum eiendeler | 31 595 NOK |
| Innskutt egenkapital | 30 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | −5 655 NOK |
| Sum egenkapital | 24 345 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 7 250 NOK |
| Sum gjeld | 7 250 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 31 595 NOK |
Kilde: Regnskapsregisteret, Brønnøysundregistrene. Tallene gjengis slik de er innsendt, og historiske år overskrives aldri av nyere innsendinger.
Beregnet av oss
| Nøkkeltall | 2025 |
|---|---|
| EgenkapitalandelSum egenkapital delt på sum eiendeler. | 77,1 % |
| LikviditetsgradSum omløpsmidler delt på sum kortsiktig gjeld. | 4,14 |
| GjeldsgradSum gjeld delt på sum egenkapital. | 0,3 |
| Avkastning på egenkapitalÅrsresultat delt på sum egenkapital. | −23,2 % |
Om beregningen
Nøkkeltallene er beregnet av oss (formelversjon v1) fra offentlige regnskapstall i Regnskapsregisteret. Et tall beregnes bare når alle inngangsverdier finnes og nevneren ikke er null. Tallene er ikke en kredittvurdering.
Registerdata
Kilde: Brønnøysundregistrene. Vi viser kun navn og rolle slik registeret publiserer dem – aldri fødselsdato eller privatadresse.
Struktur
Oversikt
ELEVATE MEDIA AS
STAVANGER
Registerdata
| Navn | Org.nr. | Sted | Ansatte |
|---|---|---|---|
| ELEVATE MEDIA ASRekruttering og formidling av arbeidskraft | 936 912 370 | STAVANGER | – |
Dette er ikke registrert ennå. Vi viser aldri konstruerte opplysninger.
Tjenester og produkter
Virksomheten har ikke lagt inn tjenester ennå.
Offentlige godkjenninger
Ikke i DiBKs register for sentral godkjenning.
Offentlige kontrakter
Ingen kunngjøringer funnet i TED der virksomheten er leverandør eller oppdragsgiver.
Registrerte endringer
Vi viser endringer fra Brønnøysundregistrenes endringslogg fra neste registrerte endring.
Dokumenter
Firmaattest og andre dokumenter krever egen avtale med dokumentleverandør.
Åpenhet
Firmainformasjon
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 5. november 2026 kl. 17:54
Åpne offisiell kildeRoller
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 5. november 2026 kl. 17:54
Åpne offisiell kildeRegnskap og nøkkeltall
Regnskapsregisteret · Offentlig register
Sist hentet 5. november 2026 kl. 17:54
Åpne offisiell kildeAdresse (verifisert)
Kartverket – Geonorge adresse-API · Offentlig register
Sist hentet 5. november 2026 kl. 17:54
Åpne offisiell kildeSentral godkjenning
Direktoratet for byggkvalitet (DiBK) · Ingen godkjenning funnet
Sist hentet 5. november 2026 kl. 17:54
Åpne offisiell kildeNæringsstandard (SN2007)
Statistisk sentralbyrå – KLASS · Offisiell standard
Sist hentet 5. november 2026 kl. 17:54
Åpne offisiell kildeOffentlige registerdata oppdateres periodisk og kan ikke endres av virksomheten. Beregnede tall er merket «Beregnet av oss».
Meld fra om feilKilde
Offentlige registerfelter på denne siden kommer fra Enhetsregisteret og kan ikke endres av virksomheten. Egenrapportert innhold merkes separat.
Les om datakildeneSnakk med Proffi
Legg igjen kontaktinfo, så tar en rådgiver kontakt og går gjennom hvordan segmentering, bedriftsprofil og leverandørsøk kan brukes i akkurat din virksomhet.