Likviditet
Sterk8,76
Slik vurderes tallet
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
Org.nr. 885 641 652 · Aksjeselskap · Aktiv · Malangsveien 1374, 9055, MEISTERVIK · BALSFJORD · 68.200 – Utleie av egen eller leid fast eiendom
HAGEN CAMPING AS er et aksjeselskap registrert i BALSFJORD siden 2003. Organisasjonsnummeret er 885 641 652, og virksomheten er registrert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Virksomheten er registrert som aktiv i Enhetsregisteret. På denne siden finner du regnskapstall og nøkkeltall til og med 2025 og øvrige offentlige registeropplysninger.
Kilde: Brønnøysundregistrene · Sist oppdatert 6. november 2026 kl. 15:48
Hurtigoversikt
Basert på siste innsendte årsregnskap (2025) og registerdata.
8,76
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
29,6 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
82,7 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Beregnet av oss
Basert på status, soliditet, likviditet, lønnsomhet, utvikling og hvor ferskt regnskapet er. Bare offentlige registerdata.
Dette er en veiledende vurdering og ikke en kredittvurdering. Den erstatter ikke egen undersøkelse før avtaleinngåelse.
Proffi+
Beregner …
Veiledende modellestimat basert på offentlige regnskapstall og typiske bransjemultipler. Ikke en takst, verdivurdering eller investeringsråd.
Utvikling
Omsetning og resultat
OmsetningResultat
Utvikling
Soliditet og lønnsomhet (%)
SoliditetLønnsomhet
Registerdata
Adresser
Ikke registrert
Bransje
Utleie av egen eller leid fast eiendom(hovednæring)
M Eiendomsvirksomhet › 68 Eiendomsvirksomhet › 68.2 Utleie av egen eller leid fast eiendom › 68.20 Utleie av egen eller leid fast eiendom
Se bransjen: største selskaper og nøkkeltall →Omfatter: Utleie og drift av egen eller leid eiendom; leilighetsbygg og boliger, bygninger som ikke brukes til beboelse, herunder kontorbygninger, industribygg, varehus, hoteller og andre fritidsbygg, utstillingshaller, lagerbygg, butikker og kjøpesentre, datasentre, fast eiendom uten bebyggelse, inkludert landbrukseiendom og skog. Framskaffelse av boliger og møblerte eller umøblerte leiligheter eller leiligheter for mer permanent bruk, på årsbasis eller lenger. Drift av plasser for mobile beboelsesbrakker. Utvikling av byggeprosjekter for egen regning, dvs. for senere utleie av eiendom. Omfatter også: Utleie av tak, f.eks. for bruk til produksjon av solenergi. Utleie av produksjonsanlegg og fabrikker, inkludert maskiner og utstyr. Utleie av plass utelukkende for oppstalling og stell av dyr. Ekskluderer: Drift av hoteller, suitehoteller, fritidsboliger, hybelhus, campingplasser og andre overnattingssteder (inkludert studentboliger) med en varighet på mindre enn ett år grupperes under næring 55 Overnattingsvirksomhet. Utvikling av byggeprosjekter for boliger og bygninger som ikke brukes til beboelse for senere salg grupperes under 68.12 Utvikling og salg av byggeprosjekter. Utleie av maskiner grupperes under 77.3 Utleie og leasing av andre maskiner, og annet utstyr og materiell. Omsorgstjenester i institusjoner og andre botilbud for eldre eller personer med fysisk funksjonsnedsettelse som omfatter tilsyn og bistand i dagliglivet grupperes under 87.30 Omsorgstjenester i botilbud for eldre eller personer med fysisk funksjonsnedsettelse.
Institusjonell sektorkode: Private aksjeselskaper mv. (2100)
Eie og drive utleie av eiendommer, samt aktivitet som hører naturlig til. Selskapet vil også drive med snørydding for andre samt produksjon av ved for salg.
Registerstatus
Erfaringer
Henter anmeldelser …
Du må logge inn med bekreftet e-post for å skrive.
Finansiell oversikt
Regnskapsår 2025 · Beløp i NOK
Datagrunnlag
3 lagrede år
8,76
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
29,6 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
82,7 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Kun innrapporterte beløp fra Regnskapsregisteret
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 | Utvikling |
|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 971 682 | 865 798 | 7 221 935 | |
| Driftsresultat | 288 021 | −163 163 | 6 060 842 | |
| Resultat før skatt | 358 557 | −148 147 | 5 944 413 | |
| Årsresultat | 279 349 | −116 102 | 4 636 642 | |
| Sum eiendeler | 5 776 926 | 5 713 004 | 6 776 844 | |
| Egenkapital | 4 778 040 | 4 498 691 | 4 614 793 | |
| Gjeld | 998 887 | 1 214 313 | 2 162 051 |
Grafisk analyse
Beløp i NOK
Beregnet av oss, i prosent
Balanse i NOK
Regnskapsregisteret
Periode 2025-01-01 til 2025-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 971 682 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 683 662 NOK |
| Driftsresultat | 288 021 NOK |
| Sum finansinntekter | 72 023 NOK |
| Sum finanskostnader | 1 487 NOK |
| Netto finans | 70 536 NOK |
| Resultat før skatt | 358 557 NOK |
| Årsresultat | 279 349 NOK |
| Sum anleggsmidler | 3 408 900 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 2 368 026 NOK |
| Sum eiendeler | 5 776 926 NOK |
| Innskutt egenkapital | 200 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | 4 578 040 NOK |
| Sum egenkapital | 4 778 040 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 270 171 NOK |
| Langsiktig gjeld | 728 715 NOK |
| Sum gjeld | 998 887 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 5 776 926 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2024-01-01 til 2024-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap.
| Sum driftsinntekter | 865 798 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 1 028 961 NOK |
| Driftsresultat | −163 163 NOK |
| Sum finansinntekter | 17 503 NOK |
| Sum finanskostnader | 2 487 NOK |
| Netto finans | 15 016 NOK |
| Resultat før skatt | −148 147 NOK |
| Årsresultat | −116 102 NOK |
| Sum anleggsmidler | 3 366 000 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 2 347 004 NOK |
| Sum eiendeler | 5 713 004 NOK |
| Innskutt egenkapital | 200 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | 4 298 691 NOK |
| Sum egenkapital | 4 498 691 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 318 413 NOK |
| Langsiktig gjeld | 895 900 NOK |
| Sum gjeld | 1 214 313 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 5 713 004 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2023-01-01 til 2023-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 7 221 935 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 1 161 094 NOK |
| Driftsresultat | 6 060 842 NOK |
| Sum finansinntekter | 1 534 NOK |
| Sum finanskostnader | 117 963 NOK |
| Netto finans | −116 429 NOK |
| Resultat før skatt | 5 944 413 NOK |
| Årsresultat | 4 636 642 NOK |
| Sum anleggsmidler | 3 415 823 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 3 361 020 NOK |
| Sum eiendeler | 6 776 844 NOK |
| Innskutt egenkapital | 200 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | 4 414 793 NOK |
| Sum egenkapital | 4 614 793 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 319 057 NOK |
| Langsiktig gjeld | 1 842 993 NOK |
| Sum gjeld | 2 162 051 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 6 776 844 NOK |
Kilde: Regnskapsregisteret, Brønnøysundregistrene. Tallene gjengis slik de er innsendt, og historiske år overskrives aldri av nyere innsendinger.
Beregnet av oss
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| OmsetningsvekstEndring i sum driftsinntekter fra forrige regnskapsår. | 12,2 % | −88 % | – |
| DriftsmarginDriftsresultat delt på sum driftsinntekter. | 29,6 % | −18,8 % | 83,9 % |
| ResultatgradOrdinært resultat før skatt delt på sum driftsinntekter. | 36,9 % | −17,1 % | 82,3 % |
| EgenkapitalandelSum egenkapital delt på sum eiendeler. | 82,7 % | 78,7 % | 68,1 % |
| LikviditetsgradSum omløpsmidler delt på sum kortsiktig gjeld. | 8,76 | 7,37 | 10,53 |
| GjeldsgradSum gjeld delt på sum egenkapital. | 0,21 | 0,27 | 0,47 |
| Avkastning på eiendelerOrdinært resultat før skatt pluss finanskostnader, delt på sum eiendeler. | 6,2 % | −2,5 % | 89,5 % |
| Avkastning på egenkapitalÅrsresultat delt på sum egenkapital. | 5,8 % | −2,6 % | 100,5 % |
Om beregningen
Nøkkeltallene er beregnet av oss (formelversjon v1) fra offentlige regnskapstall i Regnskapsregisteret. Et tall beregnes bare når alle inngangsverdier finnes og nevneren ikke er null. Tallene er ikke en kredittvurdering.
Vi fant ingen offentlig tilgjengelige roller for denne virksomheten.
Struktur
Virksomheten har ingen registrerte underenheter i Enhetsregisteret.
Registerdata
Hentet fra Brønnøysundregistrenes offisielle endringslogg. Hver linje viser hva som ble endret, forrige verdi, ny verdi og når endringen skjedde.
3. november 2026 kl. 11:15
Navn
Før: RINGVEIEN 71-2 AS
Etter: HAGEN CAMPING AS
3. november 2026 kl. 11:15
Forretningsadresse
Før: Ringvegen 71
Etter: Malangsveien 1374
3. november 2026 kl. 11:15
Postnummer
Før: 9018
Etter: 9055
3. november 2026 kl. 11:15
Poststed
Før: TROMSØ
Etter: MEISTERVIK
3. november 2026 kl. 11:15
Kommune
Før: TROMSØ
Etter: BALSFJORD
Dette er ikke registrert ennå. Vi viser aldri konstruerte opplysninger.
Tjenester og produkter
Virksomheten har ikke lagt inn tjenester ennå.
Offentlige godkjenninger
Ikke i DiBKs register for sentral godkjenning.
Offentlige kontrakter
Ingen kunngjøringer funnet i TED der virksomheten er leverandør eller oppdragsgiver.
Dokumenter
Firmaattest og andre dokumenter krever egen avtale med dokumentleverandør.
Åpenhet
Firmainformasjon
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 15:48
Åpne offisiell kildeRoller
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 15:48
Åpne offisiell kildeRegnskap og nøkkeltall
Regnskapsregisteret · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 15:48
Åpne offisiell kildeSentral godkjenning
Direktoratet for byggkvalitet (DiBK) · Ingen godkjenning funnet
Sist hentet 6. november 2026 kl. 15:48
Åpne offisiell kildeNæringsstandard (SN2007)
Statistisk sentralbyrå – KLASS · Offisiell standard
Sist hentet 6. november 2026 kl. 15:48
Åpne offisiell kildeOffentlige registerdata oppdateres periodisk og kan ikke endres av virksomheten. Beregnede tall er merket «Beregnet av oss».
Meld fra om feilKilde
Offentlige registerfelter på denne siden kommer fra Enhetsregisteret og kan ikke endres av virksomheten. Egenrapportert innhold merkes separat.
Les om datakildeneSnakk med Proffi
Legg igjen kontaktinfo, så tar en rådgiver kontakt og går gjennom hvordan segmentering, bedriftsprofil og leverandørsøk kan brukes i akkurat din virksomhet.