Likviditet
Mangler data–
Slik vurderes tallet
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
Org.nr. 933 762 645 · Aksjeselskap · Aktiv · c/o Øgreid AS, Løkkeveien 59, 4008, STAVANGER · STAVANGER · 25.110 – Produksjon av metallkonstruksjoner og deler
LØVDAHLSPARKEN NÆRING AS er et aksjeselskap registrert i STAVANGER siden 2024. Organisasjonsnummeret er 933 762 645, og virksomheten er registrert innen produksjon av metallkonstruksjoner og deler (næringskode 25.110). Virksomheten er registrert som aktiv i Enhetsregisteret. På denne siden finner du regnskapstall og nøkkeltall til og med 2025, roller og styre og øvrige offentlige registeropplysninger.
Kilde: Brønnøysundregistrene · Sist oppdatert 6. november 2026 kl. 08:41
Hurtigoversikt
Basert på siste innsendte årsregnskap (2025) og registerdata.
–
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
–
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
100 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Beregnet av oss
Basert på status, soliditet, likviditet, lønnsomhet, utvikling og hvor ferskt regnskapet er. Bare offentlige registerdata.
Dette er en veiledende vurdering og ikke en kredittvurdering. Den erstatter ikke egen undersøkelse før avtaleinngåelse.
Proffi+
Beregner …
Veiledende modellestimat basert på offentlige regnskapstall og typiske bransjemultipler. Ikke en takst, verdivurdering eller investeringsråd.
Utvikling
Omsetning og resultat
OmsetningResultat
Utvikling
Soliditet og lønnsomhet (%)
SoliditetLønnsomhet
Registerdata
Adresser
Bransje
Produksjon av metallkonstruksjoner og deler(hovednæring)
C Industri › 25 Produksjon av metallvarer, unntatt maskiner og utstyr › 25.1 Produksjon av metallkonstruksjoner › 25.11 Produksjon av metallkonstruksjoner og deler
Se bransjen: største selskaper og nøkkeltall →Inkluderer: Omfatter produksjon av metallrammer og bygningsskjeletter og deler (tårn, master, sperrer, bruer mv.), metallrammer til industriell bruk (rammer til masovner løfte- og håndteringsutstyr mv.) prefabrikkerte bygninger som primært er av metall: leskur på holdeplasser og moduler til utstillingshaller Ekskluderer: Produksjon av deler til dampkjeler, unntatt sentralvarmeanlegg grupperes under: 25.30 Produksjon av dampkjeler, unntatt kjeler til sentralvarmeanlegg. Produksjon av montert jernbanemateriell grupperes under: 25.99 Produksjon av metallvarer ikke nevnt annet sted. Produksjon av skipsseksjoner grupperes under: 30.11 Bygging av skip og flytende materiell
Institusjonell sektorkode: Private aksjeselskaper mv. (2100)
Å påta seg og levere bygge- og entreprisetjenester for andre byggherrer, herunder innkjøp og videreomsetning av entreprisetjenester, prosjektering og prosjektledelse, samt annen virksomhet som naturlig er knyttet til dette.
Registerstatus
Erfaringer
Henter anmeldelser …
Du må logge inn med bekreftet e-post for å skrive.
Finansiell oversikt
Regnskapsår 2025 · Beløp i NOK
Datagrunnlag
2 lagrede år
–
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
–
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
100 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Kun innrapporterte beløp fra Regnskapsregisteret
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | Utvikling |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | – | – | Ikke nok historikk |
| Driftsresultat | −10 517 | −380 | |
| Resultat før skatt | −10 517 | −382 | |
| Årsresultat | −10 517 | −382 | |
| Sum eiendeler | 13 318 | 23 835 | |
| Egenkapital | 13 318 | 23 835 | |
| Gjeld | – | 0 | Ikke nok historikk |
Grafisk analyse
Beløp i NOK
Balanse i NOK
Regnskapsregisteret
Periode 2025-01-01 til 2025-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftskostnader | 10 517 NOK |
|---|---|
| Driftsresultat | −10 517 NOK |
| Resultat før skatt | −10 517 NOK |
| Årsresultat | −10 517 NOK |
| Sum omløpsmidler | 13 318 NOK |
|---|---|
| Sum eiendeler | 13 318 NOK |
| Innskutt egenkapital | 24 216 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | −10 898 NOK |
| Sum egenkapital | 13 318 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 13 318 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2024-06-20 til 2024-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftskostnader | 380 NOK |
|---|---|
| Driftsresultat | −380 NOK |
| Sum finanskostnader | 2 NOK |
| Netto finans | −2 NOK |
| Resultat før skatt | −382 NOK |
| Årsresultat | −382 NOK |
| Sum anleggsmidler | 0 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 23 835 NOK |
| Sum eiendeler | 23 835 NOK |
| Innskutt egenkapital | 24 216 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | −382 NOK |
| Sum egenkapital | 23 835 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 0 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 23 835 NOK |
Kilde: Regnskapsregisteret, Brønnøysundregistrene. Tallene gjengis slik de er innsendt, og historiske år overskrives aldri av nyere innsendinger.
Beregnet av oss
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| EgenkapitalandelSum egenkapital delt på sum eiendeler. | 100 % | 100 % |
| GjeldsgradSum gjeld delt på sum egenkapital. | – | 0 |
| Avkastning på eiendelerOrdinært resultat før skatt pluss finanskostnader, delt på sum eiendeler. | – | −1,6 % |
| Avkastning på egenkapitalÅrsresultat delt på sum egenkapital. | −79 % | −1,6 % |
Om beregningen
Nøkkeltallene er beregnet av oss (formelversjon v1) fra offentlige regnskapstall i Regnskapsregisteret. Et tall beregnes bare når alle inngangsverdier finnes og nevneren ikke er null. Tallene er ikke en kredittvurdering.
Registerdata
Kilde: Brønnøysundregistrene. Vi viser kun navn og rolle slik registeret publiserer dem – aldri fødselsdato eller privatadresse.
Struktur
Oversikt
LØVDAHLSPARKEN NÆRING AS
STAVANGER
Registerdata
| Navn | Org.nr. | Sted | Ansatte |
|---|---|---|---|
| LØVDAHLSPARKEN NÆRING ASProduksjon av metallkonstruksjoner og deler | 934 092 376 | STAVANGER | – |
Registerdata
Hentet fra Brønnøysundregistrenes offisielle endringslogg. Hver linje viser hva som ble endret, forrige verdi, ny verdi og når endringen skjedde.
30. oktober 2026 kl. 10:50
Navn
Før: AEONIAN 41 AS
Etter: LØVDAHLSPARKEN NÆRING AS
Dette er ikke registrert ennå. Vi viser aldri konstruerte opplysninger.
Tjenester og produkter
Virksomheten har ikke lagt inn tjenester ennå.
Offentlige godkjenninger
Ikke i DiBKs register for sentral godkjenning.
Offentlige kontrakter
Ingen kunngjøringer funnet i TED der virksomheten er leverandør eller oppdragsgiver.
Dokumenter
Firmaattest og andre dokumenter krever egen avtale med dokumentleverandør.
Åpenhet
Firmainformasjon
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 08:41
Åpne offisiell kildeRoller
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 08:41
Åpne offisiell kildeRegnskap og nøkkeltall
Regnskapsregisteret · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 08:41
Åpne offisiell kildeSentral godkjenning
Direktoratet for byggkvalitet (DiBK) · Ingen godkjenning funnet
Sist hentet 6. november 2026 kl. 08:41
Åpne offisiell kildeNæringsstandard (SN2007)
Statistisk sentralbyrå – KLASS · Offisiell standard
Sist hentet 6. november 2026 kl. 08:41
Åpne offisiell kildeOffentlige registerdata oppdateres periodisk og kan ikke endres av virksomheten. Beregnede tall er merket «Beregnet av oss».
Meld fra om feilKilde
Offentlige registerfelter på denne siden kommer fra Enhetsregisteret og kan ikke endres av virksomheten. Egenrapportert innhold merkes separat.
Les om datakildeneSnakk med Proffi
Legg igjen kontaktinfo, så tar en rådgiver kontakt og går gjennom hvordan segmentering, bedriftsprofil og leverandørsøk kan brukes i akkurat din virksomhet.