Likviditet
Sterk2,28
Slik vurderes tallet
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
Org.nr. 929 092 538 · Aksjeselskap · Aktiv · Wergelands vei 3, 3256, LARVIK · LARVIK · 59.110 – Produksjon av film, video og fjernsynsprogrammer
NORDFAR VIN AS er et aksjeselskap registrert i LARVIK siden 2022. Organisasjonsnummeret er 929 092 538, og virksomheten er registrert innen produksjon av film, video og fjernsynsprogrammer (næringskode 59.110). Virksomheten er registrert som aktiv i Enhetsregisteret. På denne siden finner du regnskapstall og nøkkeltall til og med 2025, roller og styre og øvrige offentlige registeropplysninger.
Kilde: Brønnøysundregistrene · Sist oppdatert 6. november 2026 kl. 14:03
Hurtigoversikt
Basert på siste innsendte årsregnskap (2025) og registerdata.
2,28
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
1 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
66,9 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Beregnet av oss
Basert på status, soliditet, likviditet, lønnsomhet, utvikling og hvor ferskt regnskapet er. Bare offentlige registerdata.
Dette er en veiledende vurdering og ikke en kredittvurdering. Den erstatter ikke egen undersøkelse før avtaleinngåelse.
Proffi+
Beregner …
Veiledende modellestimat basert på offentlige regnskapstall og typiske bransjemultipler. Ikke en takst, verdivurdering eller investeringsråd.
Utvikling
Omsetning og resultat
OmsetningResultat
Utvikling
Soliditet og lønnsomhet (%)
SoliditetLønnsomhet
Registerdata
Adresser
Bransje
Produksjon av film, video og fjernsynsprogrammer(hovednæring)
J Informasjon og kommunikasjon › 59 Film-, video- og fjernsynsprogramproduksjon, utgivelse av musikk- og lydopptak › 59.1 Virksomhet innen film, video og fjernsynsprogrammer › 59.11 Produksjon av film, video og fjernsynsprogrammer
Se bransjen: største selskaper og nøkkeltall →Inkluderer: Omfatter produksjon av spillefilm, videoer, tv-programmer (tv-serier, dokumentarprogrammer mv.) og tv-reklamer Ekskluderer: Kopiering av film (unntatt reproduksjon av spillefilm til distribusjon til kinoer) samt reproduksjon av lyd- og videobånd, CD-er og DVD-er fra masterkopier grupperes under: 18.20 Reproduksjon av innspilte opptak. Engroshandel med innspilte videobånd, CD-er og DVD-er grupperes under: 46.433 Engroshandel med plater, musikk- og videokassetter og CD- og DVD-plater. Engroshandel med uinnspilte videobånd grupperes under: 46.52 Engroshandel med elektronikkutstyr og telekommunikasjonsutstyr samt deler. Butikkhandel med videobånd, CD-er og DVD-er grupperes under: 47.63 Butikkhandel med innspillinger av musikk og video. Etterbehandling av film, video og fjernsynsprogramproduksjon grupperes under: 59.12 Etterarbeid knyttet til produksjon av film, video og fjernsynsprogrammer. Lydopptak og opptak av lydbøker grupperes under: 59.20 Produksjon og utgivelse av musikk- og lydopptak. TV-overføringer grupperes under: 60.2 Fjernsynskringkasting. Produksjon av fullstendige fjernsynsprogram grupperes under: 60.2 Fjernsynskringkasting. Filmbehandling som ikke er beregnet på spillefilmindustrien grupperes under: 74.20 Fotografvirksomhet. Impressariovirksomhet grupperes under: 74.903 Impresariovirksomhet. Utleie av videofilm og DVD-er grupperes under: 77.22 Utleie av videofilm, DVD og lignende. Simultanteksting for hørselshemmede av tv-overføringer av møter, konferanser mv. som sendes ut live grupperes under: 82.99 Annen forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnt annet sted. Virksomhet utført av skuespillere, tegnere, instruktører og sceneteknikk og annen virksomhet utført av tekniske spesialister grupperes under: 90.0 Kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet
Institusjonell sektorkode: Private aksjeselskaper mv. (2100)
Kursvirksomhet, deltakelse i TV-produksjoner, import av vin, catering, samt andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Registerstatus
Erfaringer
Henter anmeldelser …
Du må logge inn med bekreftet e-post for å skrive.
Finansiell oversikt
Regnskapsår 2025 · Beløp i NOK
Datagrunnlag
3 lagrede år
2,28
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
1 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
66,9 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Kun innrapporterte beløp fra Regnskapsregisteret
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 | Utvikling |
|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 275 425 | 0 | 0 | |
| Driftsresultat | 2 841 | −4 119 | −34 132 | |
| Resultat før skatt | 2 381 | −4 231 | −34 395 | |
| Årsresultat | 2 381 | −938 | −33 170 | |
| Sum eiendeler | 102 190 | 66 028 | 66 964 | |
| Egenkapital | 68 408 | 66 027 | 66 964 | |
| Gjeld | 33 782 | 1 | 0 |
Grafisk analyse
Beløp i NOK
Balanse i NOK
Regnskapsregisteret
Periode 2025-01-01 til 2025-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 275 425 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 272 584 NOK |
| Driftsresultat | 2 841 NOK |
| Sum finansinntekter | 0 NOK |
| Sum finanskostnader | 459 NOK |
| Netto finans | −459 NOK |
| Resultat før skatt | 2 381 NOK |
| Årsresultat | 2 381 NOK |
| Sum anleggsmidler | 25 001 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 77 189 NOK |
| Sum eiendeler | 102 190 NOK |
| Innskutt egenkapital | 40 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | 28 408 NOK |
| Sum egenkapital | 68 408 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 33 782 NOK |
| Sum gjeld | 33 782 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 102 190 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2024-01-01 til 2024-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 0 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 4 119 NOK |
| Driftsresultat | −4 119 NOK |
| Sum finansinntekter | 113 NOK |
| Sum finanskostnader | 225 NOK |
| Netto finans | −112 NOK |
| Resultat før skatt | −4 231 NOK |
| Årsresultat | −938 NOK |
| Sum anleggsmidler | 25 001 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 41 027 NOK |
| Sum eiendeler | 66 028 NOK |
| Innskutt egenkapital | 40 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | 26 027 NOK |
| Sum egenkapital | 66 027 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 1 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 1 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 66 028 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2023-01-01 til 2023-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 0 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 34 132 NOK |
| Driftsresultat | −34 132 NOK |
| Sum finanskostnader | 263 NOK |
| Netto finans | −263 NOK |
| Resultat før skatt | −34 395 NOK |
| Årsresultat | −33 170 NOK |
| Sum anleggsmidler | 25 000 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 41 964 NOK |
| Sum eiendeler | 66 964 NOK |
| Innskutt egenkapital | 40 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | 26 964 NOK |
| Sum egenkapital | 66 964 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 0 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 0 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 66 964 NOK |
Kilde: Regnskapsregisteret, Brønnøysundregistrene. Tallene gjengis slik de er innsendt, og historiske år overskrives aldri av nyere innsendinger.
Beregnet av oss
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| DriftsmarginDriftsresultat delt på sum driftsinntekter. | 1 % | – | – |
| ResultatgradOrdinært resultat før skatt delt på sum driftsinntekter. | 0,9 % | – | – |
| EgenkapitalandelSum egenkapital delt på sum eiendeler. | 66,9 % | 100 % | 100 % |
| LikviditetsgradSum omløpsmidler delt på sum kortsiktig gjeld. | 2,28 | 41 027 | – |
| GjeldsgradSum gjeld delt på sum egenkapital. | 0,49 | 0 | 0 |
| Avkastning på eiendelerOrdinært resultat før skatt pluss finanskostnader, delt på sum eiendeler. | 2,8 % | −6,1 % | −51 % |
| Avkastning på egenkapitalÅrsresultat delt på sum egenkapital. | 3,5 % | −1,4 % | −49,5 % |
Om beregningen
Nøkkeltallene er beregnet av oss (formelversjon v1) fra offentlige regnskapstall i Regnskapsregisteret. Et tall beregnes bare når alle inngangsverdier finnes og nevneren ikke er null. Tallene er ikke en kredittvurdering.
Registerdata
Kilde: Brønnøysundregistrene. Vi viser kun navn og rolle slik registeret publiserer dem – aldri fødselsdato eller privatadresse.
Struktur
Oversikt
NORDFAR VIN AS
LARVIK
Registerdata
| Navn | Org.nr. | Sted | Ansatte |
|---|---|---|---|
| NORDFAR VIN ASProduksjon av film, video og fjernsynsprogrammer | 929 274 555 | LARVIK | – |
Registerdata
Hentet fra Brønnøysundregistrenes offisielle endringslogg. Hver linje viser hva som ble endret, forrige verdi, ny verdi og når endringen skjedde.
5. november 2026 kl. 14:50
Navn
Før: RESTAURANT ATTRAA AS
Etter: NORDFAR VIN AS
Dette er ikke registrert ennå. Vi viser aldri konstruerte opplysninger.
Tjenester og produkter
Virksomheten har ikke lagt inn tjenester ennå.
Offentlige godkjenninger
Ikke i DiBKs register for sentral godkjenning.
Offentlige kontrakter
Ingen kunngjøringer funnet i TED der virksomheten er leverandør eller oppdragsgiver.
Dokumenter
Firmaattest og andre dokumenter krever egen avtale med dokumentleverandør.
Åpenhet
Firmainformasjon
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 14:03
Åpne offisiell kildeRoller
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 14:03
Åpne offisiell kildeRegnskap og nøkkeltall
Regnskapsregisteret · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 14:03
Åpne offisiell kildeAdresse (verifisert)
Kartverket – Geonorge adresse-API · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 14:03
Åpne offisiell kildeSentral godkjenning
Direktoratet for byggkvalitet (DiBK) · Ingen godkjenning funnet
Sist hentet 6. november 2026 kl. 14:03
Åpne offisiell kildeNæringsstandard (SN2007)
Statistisk sentralbyrå – KLASS · Offisiell standard
Sist hentet 6. november 2026 kl. 14:03
Åpne offisiell kildeOffentlige registerdata oppdateres periodisk og kan ikke endres av virksomheten. Beregnede tall er merket «Beregnet av oss».
Meld fra om feilKilde
Offentlige registerfelter på denne siden kommer fra Enhetsregisteret og kan ikke endres av virksomheten. Egenrapportert innhold merkes separat.
Les om datakildeneSnakk med Proffi
Legg igjen kontaktinfo, så tar en rådgiver kontakt og går gjennom hvordan segmentering, bedriftsprofil og leverandørsøk kan brukes i akkurat din virksomhet.