Likviditet
Svak0
Slik vurderes tallet
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
Org.nr. 927 164 132 · Aksjeselskap · Konkurs · Ådlandsmauet 10A, 4005, STAVANGER · STAVANGER · 80.010 – Etterforskningstjenester og private vakttjenester
SAFETY1 AS er et aksjeselskap registrert i STAVANGER siden 2021. Organisasjonsnummeret er 927 164 132, og virksomheten er registrert innen etterforskningstjenester og private vakttjenester (næringskode 80.010). Virksomheten er registrert som konkurs. På denne siden finner du regnskapstall og nøkkeltall til og med 2024, roller og styre og øvrige offentlige registeropplysninger.
Kilde: Brønnøysundregistrene · Sist oppdatert 6. november 2026 kl. 00:55
Hurtigoversikt
Basert på siste innsendte årsregnskap (2024) og registerdata.
0
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
−42,6 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
−104 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Beregnet av oss
⚠ Registrert konkurs
Basert på status, soliditet, likviditet, lønnsomhet, utvikling og hvor ferskt regnskapet er. Bare offentlige registerdata.
Dette er en veiledende vurdering og ikke en kredittvurdering. Den erstatter ikke egen undersøkelse før avtaleinngåelse.
Proffi+
Beregner …
Veiledende modellestimat basert på offentlige regnskapstall og typiske bransjemultipler. Ikke en takst, verdivurdering eller investeringsråd.
Utvikling
Omsetning og resultat
OmsetningResultat
Utvikling
Soliditet og lønnsomhet (%)
SoliditetLønnsomhet
Registerdata
Adresser
Ikke registrert
Bransje
Etterforskningstjenester og private vakttjenester(hovednæring)
N Faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting › 80 Vakttjeneste og etterforsking › 80.0 Etterforsknings- og vakttjenester › 80.01 Etterforskningstjenester og private vakttjenester
Se bransjen: største selskaper og nøkkeltall →Omfatter: Etterforskningstjenester for private, kommersielle, og juridiske formål og forsikringsformål. Vakttjenester, patruljering og sikkerhetstjenester. Støttetjenester for henting og levering av penger. Makulerings- og dataslettingstjenester. Sikkerhetstjenester som utfører transport med pansrede kjøretøy. Omfatter også: Sikkerhetsvakttjeneste, f.eks. for butikker eller traumesenter. Bagasje- og passasjerkontroll på flyplasser, togstasjoner og andre lignende steder. Aktiviteter utført av sikkerhetspersonell ved arrangementer, konserter, messer og utstillinger. Ekskluderer: Risikoanalyse, sikkerhetsråd og -rådgivning grupperes under 80.09 Vakttjenester ikke nevnt annet sted. Fjernovervåkningstjenester grupperes under 80.09 Vakttjenester ikke nevnt annet sted. Portier-, resepsjons- og dørvakttjenester grupperes under 81.10 Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift, 82.10 Kontortjenester. Politiets tjenester grupperes under 84.24 Aktiviteter utført av politi- og påtalemyndighet. Opplæring i sikkerhet, inkludert cybersikkerhet grupperes under 85.59 Annen undervisning ikke nevnt annet sted.
Institusjonell sektorkode: Private aksjeselskaper mv. (2100)
Privat vaktvirksomhet, sikkerhetstjenester.
Registerstatus
Erfaringer
Henter anmeldelser …
Du må logge inn med bekreftet e-post for å skrive.
Finansiell oversikt
Regnskapsår 2024 · Beløp i NOK
Datagrunnlag
3 lagrede år
0
Omløpsmidler delt på kortsiktig gjeld. Under 1,0 er svakt, 1,0–1,5 krever oppmerksomhet og 1,5 eller mer er sterkt.
−42,6 %
Driftsresultat delt på driftsinntekter. Under 0 % er svakt, 0–10 % krever oppmerksomhet og 10 % eller mer er sterkt.
−104 %
Egenkapital delt på eiendeler. Under 10 % er svakt, 10–30 % krever oppmerksomhet og 30 % eller mer er sterkt.
Kun innrapporterte beløp fra Regnskapsregisteret
| Regnskapspost | 2024 | 2023 | 2022 | Utvikling |
|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 701 000 | 1 441 600 | 400 000 | |
| Driftsresultat | −298 878 | 435 669 | −865 199 | |
| Resultat før skatt | −298 878 | 435 669 | −865 199 | |
| Årsresultat | −298 878 | 435 669 | −865 199 | |
| Sum eiendeler | 701 235 | 2 460 296 | 1 273 478 | |
| Egenkapital | −729 008 | −400 130 | −835 799 | |
| Gjeld | 1 430 243 | 2 860 426 | 2 109 278 |
Grafisk analyse
Beløp i NOK
Beregnet av oss, i prosent
Balanse i NOK
Regnskapsregisteret
Periode 2024-01-01 til 2024-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 701 000 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 999 878 NOK |
| Driftsresultat | −298 878 NOK |
| Sum finansinntekter | 0 NOK |
| Sum finanskostnader | 0 NOK |
| Netto finans | 0 NOK |
| Resultat før skatt | −298 878 NOK |
| Årsresultat | −298 878 NOK |
| Sum anleggsmidler | 701 000 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 235 NOK |
| Sum eiendeler | 701 235 NOK |
| Innskutt egenkapital | 30 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | −759 008 NOK |
| Sum egenkapital | −729 008 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 130 000 NOK |
| Langsiktig gjeld | 1 300 243 NOK |
| Sum gjeld | 1 430 243 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 701 235 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2023-01-01 til 2023-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 1 441 600 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 1 005 931 NOK |
| Driftsresultat | 435 669 NOK |
| Resultat før skatt | 435 669 NOK |
| Årsresultat | 435 669 NOK |
| Sum anleggsmidler | 0 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 2 460 296 NOK |
| Sum eiendeler | 2 460 296 NOK |
| Innskutt egenkapital | 30 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | −430 130 NOK |
| Sum egenkapital | −400 130 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 2 860 426 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 2 860 426 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 460 296 NOK |
Regnskapsregisteret
Periode 2022-01-01 til 2022-12-31. Valuta NOK. Revidert årsregnskap. Virksomheten har fravalgt revisjon.
| Sum driftsinntekter | 400 000 NOK |
|---|---|
| Sum driftskostnader | 1 265 199 NOK |
| Driftsresultat | −865 199 NOK |
| Resultat før skatt | −865 199 NOK |
| Årsresultat | −865 199 NOK |
| Sum anleggsmidler | 0 NOK |
|---|---|
| Sum omløpsmidler | 1 273 478 NOK |
| Sum eiendeler | 1 273 478 NOK |
| Innskutt egenkapital | 30 000 NOK |
|---|---|
| Opptjent egenkapital | −865 799 NOK |
| Sum egenkapital | −835 799 NOK |
| Kortsiktig gjeld | 2 109 278 NOK |
| Langsiktig gjeld | 0 NOK |
| Sum gjeld | 2 109 278 NOK |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 273 479 NOK |
Kilde: Regnskapsregisteret, Brønnøysundregistrene. Tallene gjengis slik de er innsendt, og historiske år overskrives aldri av nyere innsendinger.
Beregnet av oss
| Nøkkeltall | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| OmsetningsvekstEndring i sum driftsinntekter fra forrige regnskapsår. | −51,4 % | 260,4 % | – |
| DriftsmarginDriftsresultat delt på sum driftsinntekter. | −42,6 % | 30,2 % | −216,3 % |
| ResultatgradOrdinært resultat før skatt delt på sum driftsinntekter. | −42,6 % | 30,2 % | −216,3 % |
| EgenkapitalandelSum egenkapital delt på sum eiendeler. | −104 % | −16,3 % | −65,6 % |
| LikviditetsgradSum omløpsmidler delt på sum kortsiktig gjeld. | 0 | 0,86 | 0,6 |
| GjeldsgradSum gjeld delt på sum egenkapital. | −1,96 | −7,15 | −2,52 |
| Avkastning på eiendelerOrdinært resultat før skatt pluss finanskostnader, delt på sum eiendeler. | −42,6 % | – | – |
| Avkastning på egenkapitalÅrsresultat delt på sum egenkapital. | 41 % | −108,9 % | 103,5 % |
Om beregningen
Nøkkeltallene er beregnet av oss (formelversjon v1) fra offentlige regnskapstall i Regnskapsregisteret. Et tall beregnes bare når alle inngangsverdier finnes og nevneren ikke er null. Tallene er ikke en kredittvurdering.
Registerdata
Kilde: Brønnøysundregistrene. Vi viser kun navn og rolle slik registeret publiserer dem – aldri fødselsdato eller privatadresse.
Struktur
Oversikt
SAFETY1 AS
STAVANGER
Registerdata
| Navn | Org.nr. | Sted | Ansatte |
|---|---|---|---|
| SAFETY1 ASEtterforskningstjenester og private vakttjenester | 927 180 383 | STAVANGER | – |
Registerdata
Hentet fra Brønnøysundregistrenes offisielle endringslogg. Hver linje viser hva som ble endret, forrige verdi, ny verdi og når endringen skjedde.
27. oktober 2026 kl. 00:00
Registrert i Merverdiavgiftsregisteret
Før: Ja
Etter: Nei
Dette er ikke registrert ennå. Vi viser aldri konstruerte opplysninger.
Tjenester og produkter
Virksomheten har ikke lagt inn tjenester ennå.
Offentlige godkjenninger
Ikke i DiBKs register for sentral godkjenning.
Offentlige kontrakter
Ingen kunngjøringer funnet i TED der virksomheten er leverandør eller oppdragsgiver.
Dokumenter
Firmaattest og andre dokumenter krever egen avtale med dokumentleverandør.
Åpenhet
Firmainformasjon
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 00:55
Åpne offisiell kildeRoller
Brønnøysundregistrene · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 00:55
Åpne offisiell kildeRegnskap og nøkkeltall
Regnskapsregisteret · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 00:55
Åpne offisiell kildeAdresse (verifisert)
Kartverket – Geonorge adresse-API · Offentlig register
Sist hentet 6. november 2026 kl. 00:55
Åpne offisiell kildeSentral godkjenning
Direktoratet for byggkvalitet (DiBK) · Ingen godkjenning funnet
Sist hentet 6. november 2026 kl. 00:55
Åpne offisiell kildeNæringsstandard (SN2007)
Statistisk sentralbyrå – KLASS · Offisiell standard
Sist hentet 6. november 2026 kl. 00:55
Åpne offisiell kildeOffentlige registerdata oppdateres periodisk og kan ikke endres av virksomheten. Beregnede tall er merket «Beregnet av oss».
Meld fra om feilKilde
Offentlige registerfelter på denne siden kommer fra Enhetsregisteret og kan ikke endres av virksomheten. Egenrapportert innhold merkes separat.
Les om datakildeneSnakk med Proffi
Legg igjen kontaktinfo, så tar en rådgiver kontakt og går gjennom hvordan segmentering, bedriftsprofil og leverandørsøk kan brukes i akkurat din virksomhet.